4B0955531A 11 Pin 377 Intermittent Delay Wiper Control Relay 4B0955 531A 1Pcs
★★★★★ 4.4 105 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.asb-schutzengel.de
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
RelaysTurn Signal RelaysColor:Black & SilverMaterial Plastic MetalSize approx72 x 61 x 3cm283 x 2.40 x 1.18inch)(L x W x T)Manufacturer Part Number: 4B0 955 531 A , 4B0955531A , 4B0955531 ANumber of Port: 11 PinItem included: 1 x Wiper Relay
  • Relays
  • Turn Signal Relays
Model NQVQTKRUP
Brand Name NQVQTKRUP
Item Weight 241 Grams
Part Number NQVQTKRUP
Manufacturer NQVQTKRUP
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.4 out of 5
★★★★★
105 ratings | 43 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
81% (85)
4 stars
5% (5)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
11% (12)